سوالات متداول و مهم
برترین سامانه کارآفرینی به گواه کاوش از سال ۹۴ تاکنون



اهداف و رویکرد مدیران در راه اندازی این سامانه چیست؟
سامانه شکوهی در راستای اشتغال آفرینی به جوانان جویای کار راه اندازی شده است. این سامانه با در نظر گرفتن نیازهای جامعه در خصوص دسترسی به منابع شغلی پرسود، توانسته است فرصتی جدید در فضای مجازی ایجاد نماید.سامانه تلاش دارد با هدف ساماندهی مشاغل،پایش و ایجاد به گزینی برای هر شخص و تسهیل در هدایت پتانسیل فعال جوانان به سمت این فرصت های شغلی در فضای مجازی، گام های مناسب و بزرگ در راستای برطرف کردن این نیاز بردارد.

گاهی اوغات خصوصا به هنگام ثبت نام صفحه بعدی باز نمی شود، دلیل چیست و چه باید کرد؟
سرعت پایین اینترنت و یا ماندن بیش از حد در صفحه مربوطه از جمله دلایل آن است.

علت دریافت مبلغ تعرفه چیست و بر چه اساسی تعیین می گردد؟
همانطور که در بخش قوانین ثبت نام آورده شده، جهت بهره برداری از بانک اطلاعات آموزشی مبلغی تحت عنوان "تعرفه" از کارجویان به هنگام ثبت نام و از کاربران محترم به هنگام ارتقای عضویت و تمدید مدت عضویت اخذ می گردد. تعرفه توسط شورای هیئت مدیره تعیین می شود.

آیا با هرکارت بانکی می توان پرداخت را انجام داد؟
با هر یک از کارت های بانکی عضو شتاب مبلغ تعرفه قابل پرداخت است. قبلا از سالم بودن، مدت اعتبار کارت و داشتن موجودی کافی در کارت اطمینان حاصل کنید.

مدت اعتبار ثبت نام انجام شده در سامانه چند روز است؟ نحوه تمدید چگونه است؟
همانطور که در بخش قوانین ثبت نام آورده شده، مدت اعتبار از تاریخ تکمیل ثبت نام ۱۵ روز (بااحتساب ایام کاری، تعطیلات و در تمام مدت ۲۴ ساعت) بوده و قابل تمدید می باشد. محل تمدید مدت عضویت در صفحه کاربری پیش بینی شده است. مناسب است به موقع نسبت به تمدید مدت اعتبار اقدام شود.

چگونه می توان اطلاعات کاربری درج شده به هنگام ثبت نام در سامانه را اصلاح کرد؟
اصلاح مورد نظر خود را جهت بررسی از طریق صفحه تماس با ما و ارسال تیکت اعلام کنید. درج نام کاربری ( شماره همراه ) ضروری است.

روش پرسش و پاسخ در سامانه چگونه است؟
کاملترین محیط برای دریافت پاسخ اکثر پرسش ها صفحه "سؤالات متداول" (همین صفحه) است. صفحه " پشتیبانی " در سایت آماده دریافت سؤالات و پاسخ به آنها است. درج نام کاربری (هنگام طرح سوال) ضروری است.

آیا جهت استفاده از خدمات وب سایت شرط سنی وجود دارد ؟
خیر.

برای عضویت در سامانه کاربر باید هزینه ای پرداخت کند؟
خیر، کاربران برای عضویت در شکوهی هیچ گونه هزینه ای پرداخت نمی کنند، تنها پس از عضویت کاربر در ازای افزایش سطح کاربری موظف به پرداخت هزینه افزایش سطح کاربری می باشد.

آيا کاربر مي تواند چندين بار در سایت عضو شود؟
خير ، بدليل اين که عضويت در سایت بر اساس کد ملی و ايميل اشخاص است ، به طور خودکار از عضويت بيش از يک بار در سايت جلوگيری می شود.

آیا امکان ایجاد اکانت کاربری مشترک وجود دارد ؟
خیر متاسفانه در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد.

در چه صورتی اکانت کاربری فرد مسدود می گردد ؟
سامانه به همه کاربران توصیه می کند قبل از عضویت در سایت سیاست امنیت اطلاعات و هم چنین قوانین اجرایی سایت را مطالعه کنند ، عضویت در سایت به منزله قبول این قوانین است ، اما اگر کاربری بر خلاف قوانین مربوطه اقدامی انجام دهد سامانه با اعلام دلایل خود از طریق ایمیل به کاربر خاطی مسدودی حساب کاربریش را اعلام می کند .

اتباع خارجی قادر به عضویت هستند؟
خیر در حال حاضر امکان ارائه خدمات به اتباع خارجی وجود ندارد.