نمایندگی بسته آموزشی میلیاردر بیکارارائه نمایندگی ویژه میلیاردر بیکار:

پس از عرضه محصول میلیاردر بیکار و پس از تحقیقات میدانی به این نتیجه رسیدیم که ظرفیت برای فروش این آموزش در مقیاس وسیعی وجود دارد.

به این منظور ما تصمیم گرفتیم در قبال پرداخت هزینه ای امتیاز فروش محصول پر فروش خود را (میلیاردر بیکار) + لوگوی طلایی تاییدیه حق نمایندگی جهت درج در وب سایت هر نماینده +مشاوره راه اندازی کسب و کار توسط شخص دکتر شکوهی برای هر نماینده را به مدت یک سال در اختیار عده ای محدود از دوستان قرار دهیم (تعداد ۵۰ نفر).تا در بازه های زمانی مختلف آن ها را ضمن دریافت مجوز رسمی از ما،به فروش برسانند.

به این منظور پس از پرداخت مبلغ می توانید با پشتیبانی سایت تماس گرفته و مراحل واگذاری حق امتیاز فروش را در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

هزینه نمایندگی این محصول برای مدت یک سال از تاریخ عقد قرارداد+هزینه اعطای لوگوی رسمی تاییدیه حق نمایندگی+مشاوره تخصصی راه اندازی کسب و کار توسط دکتر شکوهی برای هر شخص برابر 10/000/000 تومان می باشد که هر نماینده می تواند پس از پرداخت مبلغ و تماس با پشتیبانی قرارداد مکتوب و حق نمایندگی خود را برای مدت یکسال به صورت نامحدود دریافت نماید.

شایان ذکر است این محصول با فروش روزانه بیش از ۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان یکی از پر فروش ترین آموزش های موجود اینترنت می باشد.پس قید این نکته که شما هم خواهید توانست به چنین فروش دست پیدا کنید امری مسلم و بدیهی است.

برخی دیگر از ویژگی های دریافت نمایندگی عبارت است از:

پشتیبانی دائمی توسط دکتر طلوعی در زمینه راه اندازی و توسعه کسب و کار

ایجاد کمپین تبلیغاتی گوگل به ارزش ۳۰۰ دلار برای هر نماینده

حمایت و پشتیبانی فنی برای پیاده سازی طرح اقتصادی

ارائه سامانه پیام کوتاه برای هر نماینده

عدم دریافت کامزد فروش از فروشندگان و نمایندگان

تحت پوشش قرار گرفتن بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد برای هر نماینده به مدت ۱۰ سال

مشاوره تخصصی جهت دریافت نماداعتماد الکترونیکی و سایر مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح

امکان معرفی وب سایت نماینده فروش توسط شبکه های رسمی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران